Operator robota spawalniczego
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Instytut Mechaniki Sp. z o.o. (wchodzący w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy znajdują swoje zastosowanie w pociągach, tramwajach i autobusach użytkowanych na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • zatrudnimy operatorów robotów spawalniczych spawających stale węglowe, a także stopowe oraz aluminium.
  • Praca dwuzmianowa.

Nasze wymagania

  • Niezbędne dobre umiejętności obsługi robotów spawalniczych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wskazane doświadczenie w spawaniu dla branży kolejowej (Spoiny podlegają odbiorom zależnie od projektów są to odbiory: VT, MT, PT lub RT)
  • Zdolności manualne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność w języku polskim
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

To oferujemy

  • Praca w renomowanej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Operator Jelcz-Laskowice
  • Operator maszyn Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584