Operator recyklera do stabilizacji gruntu
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
UNIBEP S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn specjalistycznych do stabilizacji gruntu;
  • Prowadzenie kart drogowych;
  • Dbałość o powierzony sprzęt;
  • Praca na budowach realizowanych w woj. podlaskim oraz na terenach ościennych.

Wymagania:

  • Uprawnień na operatora recyklera;
  • Doświadczenia przy obsłudze recyklera lub stabilizatora doczepnego WS min. 2 lata​;
  • Posiadanie uprawnień na inne maszyny drogowe będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat C + E, T będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjności i mobilności (praca zgodnie z harmonogramem, standardowo codzienne powroty do domu, ale w razie potrzeby – gotowość do pracy w delegacji)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie i zatrudnienie również poza sezonem
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie oraz podnoszenia kwalifikacji - zdobywanie kolejnych uprawnień finansowanych przez firmę (w razie potrzeby)
  • Transport firmowy i zakwaterowanie na koszt firmy (w razie potrzeby)

  • Praca Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080