Operator przy produkcji płytek | Umowa o pracę + premie
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
PartWork
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Specyfika działalności firmy
Fabryka produkuje gres porcelanowy i płytki klinkierowe, które spełniają najwyższe standardy. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie.
Oferujemy
4300 zł brutto + premia uznaniowa do 350 zł brutto = 4650 zł brutto
Umowa o pracę
Dopłata za pracę w porze nocnej – 40%
Płatny urlop lub ekwiwalent finansowy
System czterobrygadowy, 3 zmiany ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Istnieje możliwość wzięcia nadgodzin ( dopłata w dni powszednie +50%, dopłata w niedzielę i święta +100%)
Darmowy przejazd komunikacją miejską
Darmowe obiady
Bezpłatna odzież robocza
Prosta praca w nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce
Twoje główne zadania
Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń produkujących płytki ceramiczne.
Monitorowanie i stały nadzór nad pracą maszyn przemysłowych.
Wyszukiwanie i eliminowanie błędów na automatycznej linii produkcyjnej.
Przygotowywanie materiałów niezbędnych do produkcji.
Kontrola jakości płytek
Wymagamy od ciebie
Potrzebujemy mężczyzn
Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
Ogólna sprawność fizyczna
ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ CUDZOZIEMCÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ POLSKIEGO MINIMUM NA POZIOME B1.

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544