Operator/programista maszyn CNC w Holandii (Mazatrol / Fanuc)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Fareon Z Nederland B.V.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Warunki:

● samodzielność w czytaniu dokumentacji technicznej,

● umiejętność ustawiania i programowania maszyny, doświadczenie minimum 2 lata,

● odrębny poziom programowania,

● poziom języka angielskiego lub niderlandzkiego co najmniej B1 i wyższy,

● własny samochód.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Znajomosc języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
  • Zdolność do samodzielnej pracy

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie od 580 euro netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin (wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, zdolności językowych oraz posiadania samochodu). W przypadku zmian dodatki zgodnie z prawem holenderskim, MOZLIWOSC NADGODZIN
  • Urlop opłacony ok. 120 EUR miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin)
  • Zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 100 EUR miesięcznie
  • Zjazdy do Polski możliwe co 5 tygodni (system 5 +1)
  • Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zwrot wydatków na paliwo (0,19 euro/km)
  • Pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy (j. polski, angielski)
  • Praca poza wymiarem czasu pracy opłacana zgodnie z prawem holenderski

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584