Operator-programista frezarek CNC (okolice Nijkerk)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie, modyfikowanie i testowanie programów sterowania numerycznego (CNC) z wykorzystaniem oprogramowania Heidenhain, Fanuc
  • Programowanie funkcji obróbki, takich jak frezowanie, toczenie, wiercenie itp., z uwzględnieniem specyfikacji klienta
  • Optymalizacja programów CNC w celu uzyskania maksymalnej wydajności i precyzji procesu obróbki

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze systemów Heidenhain, Fanuc lub podobnych systemów sterowania numerycznego
  • Umiejętności rozwiązywania problemów związanych z programowaniem CNC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie: od 580€ netto/40h (kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie)
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, w pełni wyposażone pokoje 1-osobowe
  • Zwroty kosztów paliwa, bądź możliwość korzystania z samochodu agencyjnego
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064