Operator produkcji / Żory / Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Żory
Żory, Żory, Śląskie, Polska
Step up
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Stabilne zatrudnienie, praca od zaraz! Premia!
Do zakładu produkcyjnego w Żorach (branża FMCG) poszukujemy osób na stanowisko:
Operator mieszalni
Obowiązki:
- przygotowanie odpowiedniego rodzaju i ilości surowców do produkcji oraz prawidłowe dozowanie ich do maszyn
- dbanie o wykonanie norm i podnoszenie wydajności produkcji
- zachowanie wysokiej jakości wyrobów
- dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
Wymagania:
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, spostrzegawczość, zdolność szybkiego uczenia się,
- gotowość do podjęcia pracy na zmiany 12 godzinne w godzinach 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00; praca średnio ok. 3 – 4 razy w tygodniu w równoważnym systemie czasu pracy
- mile widziana książeczka zdrowia (sanitarna) lub gotowość do jej wyrobienia
- mile widziane posiadanie uprawnień na UDT na wciągniki, UDT na obsługę wózka widłowego (w przypadku braku – zapewniamy szkolenie)
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
- opłacenie kosztów wyrobienia książeczki zdrowia
- ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich już od 60 zł za miesiąc
- program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc) wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię:
o internista, lekarz rodzinny, pediatra 1 dzień roboczy
o specjalista do 3 dni roboczych
o rzadkie specjalności od 5 do 7 dni roboczych
- dofinansowanie do karty sportowej
- firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

  • Praca Żory
  • Operator Żory
  • Pracownik produkcji Żory
  • Operator maszyn Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080