Operator produkcji z UDT
  • Dąbrowa górnicza
operator produkcji z UDT
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy wyrobów ze stali nierdzewnej poszukujemy operatora produkcji z aktualnymi uprawnieniami UDT. Jeśli cenisz wysokie standardy jakości i jesteś gotowy na wyzwania, zapraszamy do aplikowania.

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych bądź suwnic
  • uprawnień UDT na wózek widłowy
  • uprawnienia UDT na suwnice będą dodatkowym atutem!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • system premiowy

Zadania

  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i procedurami BHP
  • przyjęcie dostaw materiałów, oznaczenie ich etykietami oraz złożenie ich na magazynie
  • składowanie materiału zgodnie z ustalonymi procedurami, zapewnienie bezpieczeństwa i jakości
  • kontrola jakości produktu finalnego przy użyciu urządzeń pomiarowych
  • przygotowanie materiału do produkcji oraz transport za pomocą wózka widłowego/suwnicy
  • odbiór materiału z produkcji, kontrola optyczna oraz transport magazynowy
  • ustawienie linii produkcyjnych pod nadzorem lidera
  • prace pomocnicze przy prowadzeniu linii produkcyjnej
  • segregacja i odpowiednie składowanie odpadów oraz usuwanie materiałów zbędnych
  • bieżące i rzetelne prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i magazynowej

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080