Operator produkcji - wysokie zarobki i wiele więcej!
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz swojej pierwszej pracy lub chcesz zmienić obecną? Rozpocznij pracę na stanowisku pracownika produkcji u prawdziwego giganta działającego w branży automotive.

TEL: 665 120 130

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • 27 zł brutto/h (możliwa pierwsza podwyżka po 3 miesiącach)
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • premie do każdej godziny i nadgodziny - stawka godzinowa z premiami od 31 zł brutto do 33 zł brutto
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dodatek transportowy
  • dodatek nocny 20%
  • nagrody za wnioski Kaizen
  • dofinansowanie do kantyny
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet opieki medycznej LUXMED
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień opłaconych przez firmę
  • pracę z nowoczesną technologią

Zadania:

  • montaż podzespołów samochodowych
  • obsługa maszyn
  • przestrzegania zasad i instrukcji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

  • Praca Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Zabrze
  • Specjalista ds. kadr i płac Zabrze
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zabrze
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zabrze
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570