Operator produkcji! Wolne weekendy! Bez nocnych zmian!
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, Pomorskie, Polska
EWL S.A.
5. 9. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
W związku z rozwojem struktur Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator produkcji
Lokalizacja: Miszewko
Stawka: 35.50 PLN brutto/godz.
Oferujemy:
3-miesięczne szkolenie z opiekunem
Start od prostych zadań z możliwością rozwoju
Możliwość przejścia na umowę o pracę
Wolne weekendy
Zadania:
Montaż urządzeń według rysunku technicznego
Produkcja systemów łączności pojazdów szynowych
Praca z wiązkami kablowymi, przegubami międzywagonowymi, amortyzatorami
Wymagania:
Podstawowa znajomość rysunku technicznego- mile widziane Zdolności manualne i zmysł techniczny- mile widziane
Umiejętność obsługi elektronarzędzi
Gotowość do pracy na 2 zmiany (pon.-pt. 6-14; 14-22)
Jeśli masz doświadczenie w budownictwie, produkcji, montażu, serwisie lub jesteś po szkole zawodowej/technicznej, zadzwoń!

  • Praca Żukowo
  • Operator Żukowo
  • Pracownik produkcji Żukowo
  • Operator maszyn Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567