Operator produkcji w Sosnowcu | Super podstawa wynagrodzenia + PREMIE
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek szyb na linię
  • Odbiór szyb z linii i odkładanie na stojaki
  • Zabezpieczanie szyb przekładkami
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Pakowanie szyb i transport pojemników z szybami (paleciakiem)
  • Lutowanie ręczne i klejenie komponentów
  • Nakładanie podkładu (primera) na krawędzie szyb i czyszczenie żyletką jego nadmiaru
  • Pakowanie i kontrola szyb (wyłapywanie rys, uszczerbień)

WYMAGANIA:
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie nawet 5400 zł netto miesięcznie
  • Dofinansowanie do obiadów – do 170 zł miesięcznie
  • Pracę na 3 zmiany po 8 godzin (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).
  • Bezpłatny transport, m.in. z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladź
  • Premia motywacyjna – 317 zł brutto
  • Premia za pracę w systemie 4-brygadowym – 350 zł brutto
  • Dodatkowo płatne godziny – od +20% do +200%
  • Możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie znajomego do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Wsparcie konsultantów OTTO
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Kartę Multisport

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownicy uczelni w Polsce Sosnowiec
  • Doradca podatkowy w Polsce Sosnowiec
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699