Operator produkcji w Krośnie
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • bieżąca kontrola nad produktem

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)
  • sumienności, skrupulatności w wykonywaniu zadań i chęci do pracy

nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • stałe wynagrodzenie
  • premia miesięczna
  • oferujemy dodatkowe benefity: opiekę medyczną , kartę sportową
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • Możliwość poznania i nauki nowoczesnych metod produkcji

  • Praca Krosno
  • Operator Krosno Odrzańskie
  • Operator Krosno
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Operator maszyn Krosno
  • Operator maszyn Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782