Operator produkcji w hucie szkła
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opolskie, Polska
office people
19. 7. 2024

W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.
Dla naszego klienta, będącego częścią międzynarodowej grupy przetwórstwa szkła i jednego z największych producentów opakowań szklanych poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator produkcji
To możemy Ci zaoferować:
Umowę o pracę podpiszesz bezpośrednio z pracodawcą
Grafik pracy jest ustalany na cały rok z góry, więc będziesz mógł zaplanować swój czas wolny
W okresie letnim możesz wypracować premię frekwencyjną
Brak monotonii gwarantowany dzięki zmianowemu systemowi pracy
Jakie zadania na Ciebie czekają?
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na terenie zakładu
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Jakie kwalifikacje należy posiadać?
Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
Jeśli jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, nie czekaj, aplikuj

  • Praca Ozimek
  • Operator Ozimek
  • Pracownik produkcji Ozimek
  • Operator maszyn Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941