Operator produkcji - solidna podstawa + premie miesięczne
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj! Masz pytania? Zadzwoń 665 120 130

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • sumienność i rzetelność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • mile widziane - znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowę o pracę z naszym Klientem
  • podstawę od 4600 do 5600 zł brutto na start - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • możliwość uzyskania miesięcznej premii frekwencyjnej w wysokości 550 zł brutto
  • możliwość uzyskania miesięcznej premii wydajnościowej do 800 zł brutto
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach
  • pracę w Gliwicach przy ul. Wyczółkowskiego lub ul. Einsteina - sam wybierasz!

  • Praca Pyskowice
  • Operator Pyskowice
  • Pracownik produkcji Pyskowice
  • Operator maszyn Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544