Operator produkcji, operatorka produkcji
  • Bolesławiec
operator produkcji, operatorka produkcji
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Zapraszamy do pracy w zakładzie produkującym opakowania z tworzyw sztucznych do leków i kosmetyków. Higieniczne warunki pracy.

Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane badania sanepidowskie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętności pracy w grupie, dokładności, rzetelności,skrupulatności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisaną z agencją w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie ok. 3500 netto/m-c
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy
  • w dalszej perspektywie po przejęciu do zatrudnienia bezpośredniego w firmie dodatkowe świadczenia socjalne m.in.: "13" pensja, wczasy pod gruszą, dodatkowa opieka medyczna w tym stomatolog

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych - zapewniamy przeszkolenie
  • kontrola produkowanych wyrobów
  • prowadzenie zapisów kontroli

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714