Operator produkcji / Oleśnica / 6000 PLN / od zaraz /
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad
11. 6. 2024

Praca na produkcji przy obsłudze maszyn – od zaraz! Zarabiaj nawet 6000 zł i więcej! Stabilne warunki, dobre wynagrodzenie i atmosfera do pozazdroszczenia. Zgłoś się do nas. Powiemy Ci dlaczego warto. Lokalizacja: Oleśnica - tylko 3 min od dworca PKP
Oferujemy:
- realne wynagrodzenie 6000 zł brutto i więcej
- umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, zdrowotne, płatny urlop, prawo do L4)
- stabilne warunki zatrudnienia i super atmosferę w pracy!
- możliwość długofalowej współpracy
- pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, zniżki do kin, restauracji i na zakupy!
- pracę od zaraz
Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych (ustawianie parametrów)
- pakowanie
Oczekujemy:
- super, jeśli masz podobne doświadczenie, ale nie jest to konieczne
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851