Operator produkcji / Malarni - 6 000zł - STARGARD-
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
5. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży produkcyjnej z nową siedzibą w Stargardzie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

OPERATOR MALARNI

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie od 5 000 do 6 000 zł/brutto z możliwością negocjacji,
  • praca dwuzmianowa od Poniedziałku do Piątku (06:00-14:00/ 14:00-22:00),
  • premie zależne od doświadczenia i jakości wykonywanej pracy,
  • przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego,

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do malowania, w tym szlifowanie i czyszczenie,
  • prace związane z malowaniem oraz poprawki lakiernicze.

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (Piaskarka, szlifierka),
  • umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy,
  • dokładność i precyzja,
  • chęć nauki.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi specjalistycznych szlifierek,
  • umiejętność obsługi pistoletów natryskowych,
  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi.

Zainteresowała Cię oferta? Nie czekaj - aplikuj już teraz!

  • Praca Stargard
  • Operator Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Operator maszyn Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544