Operator produkcji (m/k)
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
17. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowywanie półproduktów do produkcji,
  • naważanie surowców do produkcji,
  • prace produkcyjne.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio przez pracodawcę,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • stołówkę z daniami obiadowymi w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Grójec, Radom, Białobrzegi, Warka i inne.

  • Praca Grójec
  • Operator Grójec
  • Pracownik produkcji Grójec
  • Operator maszyn Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584