Operator produkcji (m/k)
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • praca przy produkcji stelaży do foteli samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.
Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 605 150 71.

Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.

  • Praca Wałbrzych
  • Operator Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Operator maszyn Wałbrzych
  • Operator koparki Wałbrzych
  • Operator wózków widłowych Wałbrzych
  • Operator maszyn budowlanych Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228