Operator produkcji / lutowanie
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją elektroniki dla różnych branż poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji - lutowanie

praca w systemie zmianowym.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się lutowaniem elementów elektronicznych oraz będzie wsparciem w procesach produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż płytek i podzespołów elektronicznych zgodnie z instrukcją,
  • Ręczne lutowanie elementów elektronicznych,
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • Obsługa i monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Spostrzegawczość i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziane doświadczenie z lutowaniem.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w postaci umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u klienta,
  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia,
  • Premię miesięczną uznaniową i frekwencyjną,
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • Dostęp do firmowej siłowni,
  • Dostęp do kantyny pracowniczej,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport.

Brzmi jak praca dla Ciebie? Aplikuj!

  • Praca Tczew
  • Operator Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567