Operator produkcji (k/m)
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
7. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • montaż silników elektrycznych i pomp wodnych zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowymi i ilościowymi,
  • obróbka mechaniczna surowców i półproduktów używanych w procesie produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany,
  • zdolności manualne,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic i/lub żurawi, SEP - mile widziane,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziana.
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowanych prosimy o aplikację z wysłaniem swojego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Strzelin
  • Pracownik produkcji Strzelin
  • Operator Strzelin
  • Operator maszyn Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179