Operator produkcji (junior-senior)
  • Brodziszewo
wielkopolskie, Brodziszewo, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

-     Obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych

-      Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, w sposób efektywny ilościowo oraz ze spełnieniem wymogów jakościowych

-      Dokonywanie zmian produktów i formatów na liniach

-      Wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny

-      Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej

-      Wykonywanie czynności czyszczenia maszyn i urządzeń, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

-      Przestrzeganie procedur operacyjnych obowiązujących w dziale

-      Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Wymagania:

-      Wykształcenie: preferowane techniczne

-      Sprawność manualna

-      Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze urządzeń/maszyn produkcyjnych (zapraszamy osoby z różnym poziomem doświadczenia)

Oferujemy:

-      Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-      Podstawę + premie

-      Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, pakietów zdrowotnych)

-      Pracę w nowoczesnym zakładzie w energicznym zespole

-      Wsparcie kolegów z pracy i możliwość rozwoju

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179