Operator produkcji I Panie i Panowie I 6100 zł
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Świetna oferta dla operatorów linii produkcyjnej
Panie i Panowie, czeka praca na stałe
Czeka na Ciebie wynagrodzenie + dodatki od 6100 zł brutto i liczne benefity
Rozwijaj się w firmie z branży spożywczej, aplikuj!
(Lokalizacja - Wrocław (Oporów))
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- wynagrodzenie + premie = 6100 zł brutto
- pracę w systemie 3-zmianowym lub 4 brygadowym (sam wybierasz!)
- rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
- liczne benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Zadania:
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem danego etapu produkcji
- przygotowywanie maszyny do produkcji
- wypełnianie raportów
Oczekujemy:
- doświadczenia w obsłudze i ustawianiu maszyn produkcyjnych
- książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia

  • Praca Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567