OPERATOR PRODUKCJI
  • Skarbimierz-osiedle
opolskie, Skarbimierz-osiedle, opolskie, Polska
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej (tłoczenie, inspekcja produktu)
  • wykonywanie czynności przy maszynach produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • kontrola parametrów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcyjnej
  • zapewnienie jakości produktów w czasie wykonywanych obowiązków i operacji procesowych
  • przygotowanie raportów wymaganych na danym procesie
  • dbałość o stanowisko pracy zgodnie z wymogami BHP oraz 5S

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym, również w systemie 4 zmianowym;
  • umiejętność i doświadczenie w obsłudze pras hydraulicznych i automatycznych na linii produkcyjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • comiesięczną premię do 20% wynagrodzenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport, owocowe poniedziałki, kawa, herbata)
  • system poleceń pracowniczych
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584