Operator produkcji
  • Kraśnik dolny
operator produkcji
dolnośląskie, Kraśnik dolny, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Zapraszamy Panie i Panów do aplikowania na ofertę pracy w zakładzie produkcyjnym w centrum miasta!

Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji i systemie 3-zmianowym? Porozmawiajmy o ofercie.

Stabilna praca z perspektywą długiego zatrudnienia.

Oczekujemy

  • przede wszystkimchęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym i doświadczenie w pracy w takim systemie
  • znajomość j. polskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na produkcji -warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • „wycieczkę” po produkcji" – zobaczysz firmę, zanim podejmiesz decyzję o podjęciu pracy
  • umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia w firmie po 6 miesiącach), odprowadzimy wszystkie składki, masz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • wynagrodzenie ok. 3500 netto (na rękę) miesięcznie
  • pracę w systemie 4-brygadowym, 8 godz. dziennie (4 dni pierwsza zmiana - dzień wolny, 4 dni druga zmiana - dzień wolny, 4 nocki - 2 dni wolne)
  • dodatek nocny +34%
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce przyzakładowej
  • perspektywę długofalowej współpracy

Zadania

  • odbiór gotowych wyrobów z linii produkcyjnej
  • bieżąca kontrola wyrobów oraz ich pakowanie
  • opisywanie etykiet
  • współpraca z ustawiaczem/zespołem
  • prowadzenie zapisów kontroli

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072