Operator produkcji
  • Śrem
operator produkcji
Śrem, Śrem, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników. Mamy coś specjalnie dla Ciebie - pracę na stanowisku operator produkcji

Miejsce pracy: Śrem

Oczekujemy

  • doświadczenia w zakładzie produkcyjnym, preferowana branża chemiczna
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia SEP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą)

Zadania

  • realizacja zadań produkcyjnych
  • prowadzenie rejestrów operacji produkcji
  • weryfikacja poprawności działania urządzeń oraz zgłaszanie awarii i nieprawidłowości

  • Praca Śrem
  • Operator Śrem
  • Pracownik produkcji Śrem
  • Operator maszyn Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448