Operator produkcji Częstochowa OD ZARAZ
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
STEAM RECRUITMENT
26. 7. 2024

Obecnie dla naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko operator produkcji.
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń
Wykonywanie prostych prac naprawczych
Posługiwanie się elektronarzędziami
Przestrzeganie przepisów BHP
Udział w procesie produkcji oparty o wysoką jakość i sprawność procesu produkcyjnego
Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office w celu raportowania działań produkcyjnych
WYMAGANIA:
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie: min. średnie
Gotowość do zdobywania nowych umiejętności
Chęci do pracy w systemie III-zmianowym lub IV brygadowym
MILE WIDZIANE:
Doświadczenie w obsłudze pulpitów sterowniczych i systemów informatycznych wspomagających produkcję
Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe i suwnice
Znajomość branży CNC
Znajomość języka angielskiego
CO OFERUJEMY?
Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
Wynagrodzenie podstawowe
Bogaty pakiet benefitów i premii
Jednorazowe dodatki (bonus za dodatkowy wkład pracownika, za udział w projektach, za aktualizację procesów itp.
Premie świąteczne
Darmowe wejściówki na siłownie na terenie Częstochowy
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
Długofalową współpracę (większość naszych pracowników jest związana z nami od lat)
Zapraszamy do Naszego zespołu!
Masz pytania? Zadzwoń: 5-7-3-2-0-7-6-4-8 lub wyślij SMS o treści Częstochowa, a oddzwonimy do Ciebie.
lub aplikuj:

  • Praca Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941