Operator produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Wreszcie mamy to! Uruchamiamy nowe stanowiska na produkcji

Praca w w nowoczesnym parku maszynowym, wysokie standardy BHP i możliwość rozwoju - wdrożenie i ścieżka kariery dopasowana do Twojego doświadczenia

Zarobki do 6800 zł brutto, umowa o pracę, mnóstwo benefitów i darmowy transport

Lokalizacja: Wrocław (strefa)

Oczekujemy

  • chęci do pracy przy obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym (2 dni 7-19, 2 dni 19-7, następnie 4 dni wolnego)
  • umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę -> tylko stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia - nasze widełki to 6200 złdo 6800 zł brutto, może nawet więcej
  • darmowy dojazd pracowniczy - dowieziemy Cię z wielu miejscowości (Wrocław, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Strzelin, Strzegom, Trzebnica, Dzierżoniów, Bielawa, Łagiewniki, Niemcza, Ciepłowody, Ziębice, Ząbkowice Śl., Świdnica, Wałbrzych)
  • dofinansowanie do posiłków i ciepłe napoje - kantyna pracownicza
  • naprawdę bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, preferencyjne pożyczki, wczasy pod gruszą, dyżury lekarza w biurze, świadczenia socjalne, pakiety dla rodziców, dodatkowy urlop ojcowski)
  • szkolenia i kursy- możesz uzyskać uprawnienia SEP i UDT
  • możliwość rozwoju zawodowego - wdrożenie i ścieżka kariery dopasowana do Twojego doświadczenia
  • wysokie standardy BHP i troskę o Twoje zdrowie

Zadania

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn i robotów
  • kontrola parametrów
  • obsługa systemu SAP i innych systemów do raportowania

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392