Operator produkcji
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Alstom Polska S.A. Oddział w Chorzowie
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych na dedykowanym stanowisku
  • Praca z rysunkiem technicznym i montażowym
  • Prace manualne przy montażu drobnych przedmiotów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć do nauki
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

To oferujemy

  • Opiekuna na cały okres wdrożenia, dzięki temu łatwo wdrożysz się do pracy na swoim stanowisku pracy
  • Szybki rozwój zawodowy w tym szkolenia specjalistyczne
  • Udział w realizacji prestiżowych projektów – produkcja taboru kolejowego na skalę międzynarodową
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Finansowy dodatek wakacyjny
  • Świadczenia finansowe z Funduszu Socjalnego

  • Praca Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Pracownik produkcji Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544