Operator produkcji / bez doświadczenia
  • Tarnobrzeg
Tarnobrzeg, Tarnobrzeg , podkarpackie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator produkcji

Lokalizacja: Stalowa Wola

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i narzędzi
  • Pracę okołoprodukcyjne
  • Kontrola jakości

Oczekujemy:

  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - piątek
  • 7:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-7:00

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Tarnobrzeg
  • Operator Tarnobrzeg
  • Pracownik produkcji Tarnobrzeg
  • Operator maszyn Tarnobrzeg
  • Tarnobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584