Operator produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Panie i Panowie - praca od zaraz

Nowa oferta, nowe stanowiska, nowa praca dla Ciebie

Zarobkido 6000 zł brutto i więcej, transport pracowniczy z wielu miejscowości

Aplikuj już teraz, nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 12h
  • doświadczenia w pracy przy produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością długoletniego zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe do5280 zł brutto
  • premię do 360 zł
  • dodatek do godzin nocnych + ekstra dodatki za pracę w niedzielę
  • dodatkowo płatne nadgodziny dla chętnych
  • darmowy transport pracowniczy z wielu lokalizacji
  • paczki z produktami firmowymi
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe i inne)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ustawianie parametrów
  • kontrola jakości wyrobów

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667