Pracownik produkcji
  • Łódź
pracownik produkcji
Warka, Łódź, Łódzkie, Polska
Personnel Service
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681
Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.
Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży produkcyjnej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Pracownik montażu w linii produkcyjnej AGD
Miejsce pracy: Łódź
Bezpłatny transport z: Łodzi osiedle Radogoszcz i Teofilów, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa
Zapraszamy do aplikowania!
Oferujemy
Welcome Bonus 2 000 zł brutto dla nowozatrudnionych pracowników w okresie od lipca-września 2024 (regulamin bonusu dostępny u koordynatora Personnel Service Polska)
Płatny Program Poleceń – poleć znajomego i zyskaj 1000 zł brutto
Wynagrodzenie godzinowe od 29 zł brutto+ premie i dodatki!
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru
Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa
Stołówka i parking dostępny dla pracowników
Świadczenia świąteczne
Możliwość nabycia nowych umiejętności i uprawnień
Wsparcie konsultanta Personnel Service Polska na wszystkich etapach rekrutacji
Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin
Wydłużona przerwa (30min)
Kawa/herbata w kącikach socjalnych
Zadania
Montaż sprzętu AGD
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na linii produkcyjnej
Sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych
Dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania
Pakowanie wyrobów gotowych
Wymagania
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym + soboty grafikowe
Zdolności manualne
Motywacja do pracy
Administrator Danych
Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).
Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.
Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
O Nas
Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

  • Praca Warka
  • Pracownik produkcji Warka
  • Pracownik biurowy Warka
  • Pracownik fizyczny Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941