Operator produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, zatrudnimy osoby na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Niepruszewo

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-konkurencyjne wynagrodzenie + miesięczny system premiowy!

-pakiet benefitów sportowych, medycznych oraz dofinansowanie do posiłków z kartą Sodexo

-wszystkie nadgodziny 100% płatne

-wdrożenie na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego Senior Operatora

-pracę w systemie 3 zmianowym pon-pt (6-14; 14-22; 22-6)

Zadania na stanowisku pracy:

-obsługa maszyn produkcyjnych oraz urządzeń sterowniczych

-przygotowanie surowców do produkcji

-załadunek, nadzór na procesem mieszania, rozładunek wyrobu gotowego do opakowań

-wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

-dbanie o najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości w obszarze produkcyjnym

Dołącz do nas, jeśli:

-pierwsze masz doświadczenie na produkcji, w obsłudze maszyn i obsłudze komputera

-szukasz stabilnego miejsca pracy z szerokimi możliwościami rozwoju

-jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym

-nie boisz się pracy dynamicznej i jesteś osobą otwartą i komunikatywną

Wyślij swoje CV - Skontaktujemy się z Tobą

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Operator Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Grodzisk Wielkopolski
  • Operator maszyn Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544