Operator produkcji akcesoriów łazienkowych
  • Olesno
Olesno, Olesno, Opolskie, Polska
WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydatów na stanowiska produkcyjne:
OPERATOR/OPERATORKA MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI
RDZENIARZ
OBCINACZ ODLEWÓW
OPERATOR/ OPERATORKA MASZYN OBRÓBCZYCH
OPERATOR/ OPERATORKA MASZYN SZLIFIERSKO - POLERSKICH
ZADANIA:
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
obsługa komputera
wzrokowa kontrola jakości wykonywanego produktu zgodnie z zasadami i kryteriami dopuszczenia wyrobu na kolejną operację
WYMAGANIA:
podstawowa obsługa komputera
dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
zaangażowanie w podejmowane obowiązki
prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
MILE WIDZIANE:
mile widziane uprawnienia SEP (G1/G2/G3)
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT
OFERUJEMY:
zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznej atmosferze
szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
Stawka od 4300 zł brutto

  • Praca Olesno
  • Pracownik produkcji Olesno
  • Operator Olesno
  • Operator maszyn Olesno
  • Olesno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509