Operator produkcji (A.B.)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, będącego liderem na rynku produktów łazienkowych z przetworzonego kamienia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie.
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Poznań, Międzychód, Gorzyń, Kamionna, Rozbitek, Kwilcz, Lubosz, Pniewy.
  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy.
  • Dostęp do szerokiego zakresu benefitów : Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, "wczasy pod gruszą", dofinansowanie do obozów i kolonii dziecięcych, wyprawka szkolna, premia świąteczna w grudniu, zniżki na produkty firmowe, możliwości wykonania uprawnień, imprezy integracyjne, udział w programie KAIZEN, Kasa Zapomogowa - Pożyczkowa.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Realizacja przydzielonych zadań w procesie produkcyjnym
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Codzienna realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych i dbałość o jakość wytworzonych produktów
  • Dbałość o utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz narzędzi pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Zdolność do wykonywania prac manualnych
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Otwartość na pracę w zespole •
  • Doświadczenie produkcyjne - mile widziane

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941