Operator produkcji
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach? To świetnie się składa!

Globalny producent przekąsek poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko operator produkcji.

Zgłoś się już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (nie posiadasz? Firma wyrobi ją dla Ciebie!)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do 5100 zł brutto (podstawa + premia)
  • Zatrudnienie bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa na 3-mce, a potem na dłużej!)
  • Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • usuwanie drobnych awarii (lubisz majsterkować? To świetnie!)
  • kontrola jakości

  • Praca Nysa
  • Operator Nysa
  • Pracownik produkcji Nysa
  • Operator maszyn Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228