Operator Produkcji
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Dla naszego klienta, lidera specjalizującego się w produkcji materiałów wykorzystywanych w branży elektrycznej i elektronicznej poszukujemy kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i nadzór nad maszynami produkcyjnymi, dbając o zachowanie najwyższej jakości produkcji oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.

Lokalizacja: Skawina

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe 4800 zł/mc brutto, oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w systemie IV- brygadowym,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z dopłaty do karty sportowej, ubezpieczenie, dofinansowanie szkoleń i kursów, preferencyjny system pożyczkowy).

Zadania:

  • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi,
  • zapewnienie płynności procesu produkcyjnego i utrzymanie wysokiej wydajności linii,
  • pobieranie prób do kontroli jakości,
  • współpraca z innymi pracownikami linii produkcyjnej w celu zapewnienia efektywności procesów,
  • dystrybucja materiałów oraz produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane,
  • zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie IV brygadowym,
  • sprawność fizyczna, umożliwiająca pracę na linii produkcyjnej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544