Operator Produkcji
  • Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3
dolnośląskie, Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3, dolnośląskie, Polska
Gestamp Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania,

spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Obsługiwanie narzędzi pomiarowych oraz/lub narzędzi warsztatowych,
  • Doświadczenia w obsłudze pras lub robotów zgrzewalniczych/ spawalniczych.

Obowiązki:

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych,
  • Kontrolowanie jakości produktów,
  • Pakowanie części,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię miesięczną,
  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowy,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690