Operator produkcji
  • Holandia
Holandia, S-HERTOGENBOSCH, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
23. 5. 2024

Firma  jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.

Jako operator produkcji będziesz odpowiedzialny za montaż produktów na linii produkcyjnej, wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej, zgodnie z poleceniami przełożonego, szeroki zakres zadań i korespondencji w razie potrzeby.

Firma oferuje pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. Obecnie szuka osób na zmianę poranną (6.30-14.30) oraz popołudniową (14.30-22.30). Pracownicy zatrudnieni na poranną zmianę mają zapewnione śniadanie, natomiast pracownicy zmiany popołudniowej mogą liczyć na 15% dodatku.

W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technikami i będziesz zachęcany do rozwijania swojej kariery dzięki możliwościom, swobodzie i wyzwaniom. Dołącz do zespołu jako operator produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Praca na linii montażowej
  • Przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami
  • Wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w podobnej branży
  • Umiejętność przestrzegania instrukcji dotyczących pracy
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
  • Dostępność przez dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Wynagrodzenie

  • 13,45 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Operator Holandia
  • Operator maszyn Holandia

  • 102 073
    17 509