Operator produkcji
  • Biskupice podgórne
, Biskupice podgórne, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy pracę w atrakcyjnych warunkach!

Zapraszamy Panie i Panów

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (15 km od Wrocławia) – dojazd we własnym zakresie, ale zwrócimy Ci za dojazd.

Aplikacja bez CV! Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o szczegółach pracy dla Ciebie.

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • dojazd we własnym zakresie, ale dopłacamy do dojazdów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę, po 3 miesiącach już na stałe
  • wynagrodzenie podstawowe od5300do6300 złbrutto
  • dodatkina dojazdyiobiady
  • pracę od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • rozszerzonypakiet medyczny i ubezpieczenie, karta sportowa i wiele innych
  • pokój relaksu, bony na urodziny

Zadania

  • montaż części elektronicznych lub obsługa prostych maszyn produkcyjnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

100 078
19 667