Operator produkcji
  • Krajków
operator produkcji
dolnośląskie, Krajków, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Jesteś fanem motoryzacji? Poszukujesz stabilnej pracy, w której rozwiniesz swoją pasję? Mamy idealną ofertę dla Ciebie - stanowisko operatora produkcji w firmie zlokalizowanej w Krajkowie pod Wrocławiem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • zdolności manualnych,
  • chęć do nauki nowych rzeczy

Nie zwlekaj- aplikuj już teraz!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i L4, ZUS itd.) z realną szansą na zatrudnienie stałe u naszego klienta,
  • wynagrodzenie od4500 zł brutto/msc
  • premię kwartalną: 450 zł premii absencyjnej i premię jakościową nawet do 1755 zł brutto,
  • dofinansowanie do posiłków: posiłki w cenach 5-7 zł,
  • możliwość rozwoju,
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki oraz rabaty,
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników.

Zadania

  • montaż oraz regeneracja części motoryzacyjnych,
  • pakowanie produktów,
  • segregowanie produktów,
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667