Operator Produkcji
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Manpower
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Praca w branży automotive
Obsługa maszyn produkcyjnych
Montaż elementów
Kontrola wizualna
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
Wysoka motywacja do pracy
Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Praca w systemie 3-zmianowym
Stawka 4550 zł brutto miesięcznie + 500 zł brutto premii + 300 zł brutto premii frekwencyjnej + premia 600 zł brutto (po 3 miesiącach – premia za realizację KPI)
Dofinansowanie smacznych posiłków
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

  • Praca Świdnica
  • Operator Świdnica
  • Operator Świdnik
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Operator maszyn Świdnik
  • Operator maszyn Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544