Operator produkcji
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących globalnych dostawców innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży farmaceutycznej poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie - Michałkowice

Najbliższy przystanek: Michałkowice Bytomska (autobus 30, 72, 91, 222)

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • wizualna kontrola jakości komponentów
  • przemieszczanie pojemników na produkty
  • wprowadzanie zleceń do systemu SAP
  • utrzymywanie czystości obszaru produkcyjnego

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji
  • wykształcenie zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na start 5 600 zł brutto (stawka podstawowa + premia za 4B)
  • podwyżkę po 3 miesiącach
  • premię kwartalną - do 30% wynagrodzenia
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowie o pracę
  • dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie

  • Praca Bytom
  • Operator Bytom Odrzański
  • Operator Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Operator koparki Bytom
  • Operator maszyn Bytom
  • Operator maszyn Bytom Odrzański
  • Operator wózków widłowych Bytom
  • Operator maszyn budowlanych Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 182
    19 751