Operator produkcji
  • Krajków
dolnośląskie, Krajków, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Lubisz majsterkować? Chcesz zdobyć doświadczenie przy serwisowaniu części z branży automotive? To świetnie! Zapraszamy do naszego zespołu operatorów produkcji.

Lokalizacja: Krajków niedaleko Żórawiny (odległość od Strzelina 21km, od Oławy 20 km, od Jordanowa Śląskiego 23km). Dojazd we własnym zakresie.

Oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • chęć do nauki nowych rzeczy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i L4, ZUS itd.)
  • wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto/msc,
  • premie kwartalną do 2200 zł brutto,
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki oraz rabaty,
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników.

Zadania

  • montaż oraz regeneracja części motoryzacyjnych przy własnym stanowisku,
  • pakowanie produktów,
  • segregowanie produktów.

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190