Operator produkcji
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Poszukujesz stałego zatrudnienia bezpośrednio w firmie na umowę o pracę?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT bądź na suwnice? Albo jedno i drugie?

Nie czekaj, zaaplikuj, a przedstawimy Ci ciekawą ofertę zatrudnienia bezpośrednio u Naszego Klienta przy produkcji lin i kotw stalowych podtrzymujących duże elementy konstrukcyjne!

Miejsce pracy: Ruda Śląska, Nowy Bytom

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • uprawnień na wózki widłowe z UDT lub uprawnień na suwnice z UDT
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne do 5000 zł brutto + do 1100 zł premii
  • pracę w systemie 2 zmian (poniedziałek - piątek)
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów tj. prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i wiele innych oferowanych przez firmę

Zadania

  • różnego rodzaju prace produkcyjne z wykorzystaniem elektronarzędzi
  • bieżący nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów
  • współpraca z pozostałymi pracownikami
  • prowadzenie w sposób czytelny wszelkich wymaganych zapisów produkcyjnych

  • Praca Bytom
  • Operator Bytom Odrzański
  • Operator Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Operator koparki Bytom
  • Operator maszyn Bytom
  • Operator maszyn Bytom Odrzański
  • Operator wózków widłowych Bytom
  • Operator maszyn budowlanych Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392