Operator produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracowników na nowe stanowiska!

Szukasz pracy jako operator maszyn, pracownik produkcji lub magazynier? Idealnie!
Dołącz do nas wprowadź swoje supermoce do naszego zespołu.

Obiecujemy, że Twój dzień pracy będzie pełen wyzwań i śmiechu, a Twoje umiejętności organizacyjne będą doceniane jak nigdy wcześniej.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w obszarze produkcji/magazynu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową
  • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów pozapłacowych(opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków i wiele więcej)
  • możliwośćrozwoju zawodowegoi awansu
  • zniżki pracownicze na produkty firmowe

Zadania

  • prace produkcyjnego w zależności od danego obszaru i stanowiska (obsługa maszyn, przezbrajanie maszyn, montaż, pakowanie i kompletacja zamówień)

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045