Operator Produkcji | Zarabiaj Nawet 4100zł Na Rękę
  • Budzyń
Budzyń, Budzyń, Greater Poland Voivodeship, Polska
OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych. Pakowanie lub wulkanizacja gotowych produktów gumowych. WYMAGANIA: Motywacja i chęci do pracy: Twoje zaangażowanie jest dla nas kluczowe Gotowość do pracy w systemie zmianowym: System IV-brygadowy z wolnymi świętami OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę tymczasową. Atrakcyjne wynagrodzenie Cotygodniowe wypłaty Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków Pakiet benefitów w tym dofinansowanie do pysznych posiłków w firmowej stołówce Solidny proces wdrożenia Zakwaterowanie blisko pracy Dostęp do pakietu medycznego. Karta Multisport.

  • Praca Budzyń
  • Operator Budzyń
  • Pracownik produkcji Budzyń
  • Operator maszyn Budzyń
  • Budzyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392