Operator produkcji | Zarabiaj nawet 4100zł na rękę!
  • Budzyń
Budzyń, Budzyń, Wielkopolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Pakowanie lub wulkanizacja gotowych produktów gumowych.

WYMAGANIA:
  • Motywacja i chęci do pracy: Twoje zaangażowanie jest dla nas kluczowe!
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: System IV-brygadowy z wolnymi świętami!

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę tymczasową.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Pakiet benefitów w tym dofinansowanie do pysznych posiłków w firmowej stołówce

Solidny proces wdrożenia

Zakwaterowanie blisko pracy

Dostęp do pakietu medycznego.

Karta Multisport.

  • Praca Budzyń
  • Operator Budzyń
  • Pracownik produkcji Budzyń
  • Operator maszyn Budzyń
  • Budzyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544