Operator procesu
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-procesu-8

Obowiązki

  • Samodzielne prowadzenie i obsługa procesów technologicznych przy stanowisku komputerowym
  • Nadzór nad procesem technologicznym ze stanowiska pracy w sterowni i reagowanie w przypadku wystąpienia odchyleń
  • Znajomość właściwości fizykochemicznych, toksycznych, pożarowych surowców produktów i materiałów pomocniczych występujących przy produkcji
  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów pożarowych i ochrony środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu

Wymagania

  • Wykształcenie średnie  lub wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
  • Otwartość do zdobywania wiedzy procesowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i  samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Wczasy pod gruszą oraz świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do studiów
  • Turnieje sportowe, siłownia na terenie zakładu
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080