Operator Procesów Chemicznych - Aparatowy
  • Lublin, Ludwika Spiessa 9
lubelskie, Lublin, Ludwika Spiessa 9, lubelskie, Polska
CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
7. 5. 2024

Chemnovatic jest Firmą chemiczną, która kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. W 2017 roku Firma wdrożyła systemy ISO, HACCP (GMP i GHP), które stanowią potwierdzenie najwyższych standardów i jakości. Przedsiębiorstwo w ciągu zaledwie kilku lat przeszło niezwykłą drogę, stając się wiodącym producentem surowców, dostarczając produkty do ponad 60 krajów na świecie.
Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej dla obsługiwanych instalacji,
  • Kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie procesów produkcji,
  • Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji nikotyny - poznanie procesu i technologii oraz czuwanie nad jego przebiegiem i rozwojem.

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne: chemia, mechanika, preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wiedza z zakresu chemii i mechaniki,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz zaangażowanie w realizację zadań,
  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera (w tym MS Office – Excel).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego Pracownika,
  • Rozbudowany system premiowy,
  • Benefity pozapłacowe: Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla Pracownika i możliwość dołączenia do niego członków rodziny, Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Multi Sport,
  • Dostępność owoców w pomieszczeniach socjalnych, Integracje,
  • Bardzo dobre warunki wykonywania pracy, m.in. klimatyzowane pomieszczenia produkcyjne, dobre oświetlenie, brak zapylenia,
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, umiejętności i wspólnego rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Dobre warunki socjalne – odzież i obuwie robocze, indywidualne szafki, AGD w pomieszczeniu socjalnym.

  • Praca lubelskie
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator lubelskie
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293