Operator prasy z UDT, podstawa + premia! 2000 zł za polecenie!!!
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
17. 8. 2024

Dołącz do drużyny QSense i pracuj z nami na stanowisku operatora maszyn (prasy automatyczne)

Lokalizacja: Stanowice (Oława)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową 34 zł/h brutto;
  • do 500 zł brutto miesięcznej premii;
  • aż 2000 zł za polecenie znajomego do pracy!
  • kartę Multisport, opiekę medyczną Luxmed.

Opis stanowiska:

  • obsługa prasy – programowanie i załadunek maszyny, przezbrajanie, kontrola jakości gotowego produktu (obsługa narzędzi pomiarowych);
  • praca dwuzmianowa (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00) od poniedziałku do piątku.

Czego oczekujemy?

  • uprawnień UDT na wózek widłowy – warunek konieczny;
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę i doświadczenie na prasach/wtryskarkach;
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego.

  • Praca Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567